Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 5216, wczoraj: 90
ogółem: 2 714 136
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
...
1 LIGA-GOLDEN GOAL:
ZAŁOGA G - FOCUS SOLEC KUJAWSKI 4:20 ( P.Górzyński 2, M.Dabrowski, K.Guzik ; asysty: P.Spychalski, M.Dąbrowski, Ł.Maciejewski, S.Murawski - S.Różański 8, M.Wesołowski 4, H.Mordacz 3, K.Jarzęczka i P.Elszyn po 2, P.Boczkaja ; asysty: K.Jarzęczka 5, P.Elszyn 4, H.Mordacz 3, M.Wesołowski i S.Różański po 2, J.Klepacz )
ACM SYSTEM/CBT POLSKA - CAMEL PIZZA 9:11 ( K.Szalla i K.Kaszyński po 3, M.Napierała, P.Tomaszewski, P.Januszkiewicz, żk J.Olejniczak, M.Jurkowski ; asysty: K.Szalla i P.Tomaszewski po 2, G.Muzykiewicz, M.Napierała - P.Sieg 6, M.Zdrojewski i D.Jaszkowski po 2, R.mazur, żk M.Kwiatkowski, R.Mazur, M.Gapiński, D.Jaszkowski )
HURTOWNIA MOTORYZACYJNA GORDON - SUPERLED POLAND 8:8 ( K.Michalak i P.Macudziński po 3, A.Nowakowski, M.Elwart, czk (2 x żk) K.Michalak, żk D.Elwart, T.Hałas, P.Oparczyk ; asysty: P.Macudziński 4, K.Hałas, K.Michalak - M.Grzymski 4, J.Nowak 3, F.Guczkowski, żk Ł.Przydatek, G.Guczkowski, J.Nowak ; asysty: J.Kujawski 4, Ł.Przydatek 2, F.Guczkowski )
ATOS - KEEEPER 7:16 ( M.Garbacz, G.Czajkowski po 2, M.Maćkiewicz, S.Borodij, M.Cygan ; asysty: P.Snarski 4, M.Garbacz, R.Żeglicz, S.Borodij - O.Bohatyr i "Prejsik" po 5, A.Lewandowski 3, M.Korecki 2, I.Ekser ; asysty: I.Ekser 7, "Prejsik" 4, M.Korecki 3, P.Jułga )
Tabelka:
1. CAMEL PIZZA 4 9 49:26
2. FOCUS SOLEC KUJAWSKI 4 9 44:22
3. KEEEPER 3 9 36:16
4. HURTOWNIA MOTOR. GORDON 4 7 31:33
5. ACM SYSTEM/CBT POLSKA 4 6 39:25
6. SUPERLED POLAND 3 4 12:18
7. ATOS 4 0 17:45
8. ZAŁOGA G 4 0 17:60
2 LIGA-CAMEL PIZZA:
CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ - DEICHMANN 7:10 ( P.Sprawka i Ł.Sprawka po 2, P.Ciesielski, R.Jakubiak, M.Jully, żk P.Ciesielski ; asysty: P.Kachel, P.Sprawka, R.Borowicz, Ł.Sprawka - M.Brąszkiewicz 4, A.Dunaj 3, F.Suwik, P.Pluciński, G.Przybyszewski, żk K.Pluciński ; asysty: F.Suwik, G.Przybyszewski i P.Pluciński po 2, K.Pluciński, A.Dunaj, M.Brąszkiewicz )
BRAVE TEAM - BUSHIDO/MOGATEX 0:5 ( w.o. )
RAFMONT - THUNDER BYDGOSZCZ 14:2 ( M.Karpiński 5, E.Swinton 3, D.Wildhirt, M.Biżek po 2, M.Budziszewski, T.Kotopka; asysty: E.Swinton 3, J.Siekierka, M.Karpiński, K.Klimek po 2, D.Wildhirt, T.Kotopka - M.Wysocki, W.Jurecki; asysty: M.Wysocki, K.Guzik )
SŁABI - BANK POCZTOWY 6:4 ( J.Lewandowski 3, Pulc 2, D,Niezbecki; asysty: D.Niezbecki, J.Lewandowski po 2, żk J.Lewandowski, W.Gill - P.Engelbrecht, K.Sygnecki, R.Sadowski, K.Schreiber, żk K.Schreiber )
Tabelka:
1. DEICHMANN 4 10 45:26
2. BUSHIDO/MOGATEX 3 7 19:9
3. SŁABI 3 6 20:19
4. THUNDER BYDGOSZCZ 4 6 34:42
5. RAFMONT 2 4 14:7
6. BANK POCZTOWY 4 3 20:31
7. CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ 3 0 19:34
8. KS PRZYŁĘKI 0 0 0:0
9. BRAVE TEAM 3 -2 21:17
3 LIGA-SZKOŁA JAZDY JAZDAM:
ARRK - dystrybucja-reklam.pl 7:3 ( P.Kaźmierczak 3, R.Tecław 2, A.Sydlewski, Ł.Lasecki, A.Kotopka; asysty: B.Poskrop, D.Strzałkowski po 2, A.Sydlewski, żk N.Kant - Ł.Rybski, A.Zukierski, D.Paprocki; asysty: D.Paprocki 2, K.Roszyk, żk K.Gumiński )
BIMS PLUS - NETKOMP BYDGOSZCZ 6:5 ( P.Krupa 2, A.Grządziała, Ł.Surma, M.Mikołajczyk, D.Góralski; asysty: P.Krupa, A.Grządziała, M.Mikołajczyk, żk N.Jędrzejczyk - M.Sierocki, M.Cerski po 2, S.Rybicki; asysty: S.Rybicki 2, M.Dębiński, S.Munczkowski, P.Stężycki, żk M.Sołdon )
KANDO PLUS - KARTEL 7:13 ( L.Kowalski 3, B.Twardowski 2, P.Napierała, W.Panek; asysty: B.Twardowski 4, W.Panek - S.Grzanka 6, W.Kiełpikowski 4, S.Uba 2, A.Dobrogowski; asysty: A.Dobrogowski 3, W.Kiełpikowski, S.Grzanka, S.Uba po 2, W.Kiełpikowski, M.Gdaniec, M.Łupina )
16-TKA BYDGOSZCZ - CIMAT 2:15 ( K.Matthaus, A.Wojtas, żk A.Wojtas - M.Gwizdała 5, Ł.Ossowicki 3, Ł.Należyty, P.Dobrzyński, D.Czeleń po 2, P.Kot;asysty: Ł.Należyty 2, P.Dobrzyński, K.Kamiński, D.Zuchelkowski )
AKP HELL PIZZA - OPONEO.PL 6:3 ( A.Serdyński, T.Krusik po 2, A.Mięsikowski,A.Pieczyński;asysty: A.Serdyński, A.Mięsikowski po 2, T.Krusik, żk A.Pieczyński, A.Mięsikowski - B.Karpiński 2, M.Lodwik;asysty: B.Mielczewski 2, O.Burzyński, żk S.Sperka, O.Burzyński )
PPHU KONTUR FC - KARDIK BIS 6:14 ( A.Kolasa, A.Kowalski, M.Radomski po 2, ; asysty: M.Radomski 2, A.Kowalski, żk D.Rudol, 2xżk(czk) G.Dudkowski - B.Bondyra 5, P.Gralak 4, K.Baczyński 3, P.Popielarz, T.Twaróg; asysty: K.Baczyński 3, P.Gralak 3, B.Bondyra 2, P.Jurak 2, A.Jasiński, T.Twaróg, żk A.Jasiński, P.Jurak )
MANIA FUTBOLU - MIERNI KOPACZE 18:8 ( D.Kowalski 5, D.Jaszkiewicz 4 ,K.Czebieniak po 3, F.Dąbrowski, M.Rajczakowski po 2, K.Kopczyk, K.Myszka; asysty: D.Kowalski, D.Juszkiewicz po 3, Ł.Mazur, K.Czebieniak po 2, M.Rajczakowski, A.Porożyński, żk D.Kowalski, K.Czebieniak - M.Bręczkiewicz 4, R.Orzechowski 2, N.Bonzel; asysty: N.Bonzel, R.Orzechowski )
FC ZJEDNOCZENI - NIEBIESKO CZARNI 3:13 ( M.Wieczerzak, D.Banaszak, D.Jaszkowski - T.Mikietyński 5, Ł.Wieczór 4, K.Kilan 2, D.Drzewiecki, J.Polk; asysty: K.Kilan 5, Ł.Wieczór, P.Zalewski )
EDUCARIUM - FOR FUN (przełożony)
Tabelka:
1. NIEBIESKO CZARNI 4 12 51:13
2. BIMS PLUS 4 12 49:12
3. KARDIK BIS 4 12 50:14
4. MANIA FUTBOLU 4 12 46:28
5. FOR FUN 3 9 25:11
6. KARTEL 4 9 36:27
7. AKP HELL PIZZA 4 9 18:22
8. EDUCARIUM 3 6 22:12
9. KANDO PLUS 4 6 31:34
10. CIMAT 4 3 29:23
11. NETKOMP BYDGOSZCZ 4 3 24:22
12. PPHU KONTUR FC 4 3 30:37
13. FC ZJEDNOCZENI 4 3 18:32
14. ARRK 4 3 19:38
15. MIERNI KOPACZE 4 3 31:51
16. OPONEO.PL 4 0 15:36
17. DYSTRYBUCJA-REKLAM.PL 4 0 12:49
18. 16-TKA BYDGOSZCZ 4 0 10:55
LIGA AFTER 35:
CHAOS - PPHU MONTER 1992 19:4 (zaległy) ( S.Zieliński 7, G.Tyszkiewicz 4, D.Cembrowicz i J.Piekarz po 3, M.Kopicki, A.Rusin ; asysty: S.Zieliński 5, J.Piekarz, M.Kopicki, A.Rusin i G.Tyszkiewicz po 3, D.Cembrowicz - M.Kowalkowski, R.Zbylut, W.Matuszyński, M.Ciemny ; asysty: M.Kowalkowski 2, M.Lipiński )
CAMEL OLD - COMPUTEX 1:7 ( M.Jully ; asysta: P.Sieg - A.Waszkiewicz 3, M.Murawski 2, J.Borzeszkowski, P.Jaroć ; asysty: A.Waszkiewicz i P.Jaroć po 2, P.Kachel, M.Murawski, J.Borzeszkowski )
SZKOŁA JAZDY JAZDAM - STARA ZAŁOGA G 17:7 ( W.Panek 5, Michał Sochacki 4, L.Kowalski i R.Jakubiak po 3, J.Grabiński 2 ; asysty: W.Panek i Michał Sochacki po 4, R.Jakubiak 3, L.Kowalski 2, Marcin Sochacki, J.Grabiński - P.Cerajewski 3, M.Stopieński 2, K.Góra, M.Trela ; asysty: K.Góra 2, P.Cerajewski, S.Cholewczyński )
PPHU MONTER 1992 - AKP 1996 SKRZETUSKO 3:12 ( A.Rogalski, R.Zbulut, J.Jagodziński ; asysty: M.Zbylut, R.Zbylut - M.Łubecki 6, J.Siekierka 2, M.Krawczyk, A.Czyżnikiewicz, P.Światowiak, M.Uram ; asysty: J.Siekierka 4, M.Uram 2, P.Światowiak, R.Żmijewski )
CHAOS - PHILIPS 7:13 ( A.Moskwa 4, M.Burda, D.Cembrowicz, G.Tyszkiewicz ; asysty: M.Kopicki, G.Tyszkiewicz i M.Burda po 2 - M.Wojnarski 7, M.Szybowski 2, K.Gapiński, R.Werbski, M.Królak, D.Pikulski ; asysty: R.Werbski 2, K.Gapiński, M.Szybowski, M.Korman, D.Pikulski, M.Królak )
Tabelka:
1. AKP 1996 SKRZETUSKO 3 9 34:11
2. COMPUTEX 3 9 26:9
3. PHILIPS 2 6 37:15
4. CHAOS 3 3 32:26
5. CAMEL OLD 3 3 17:16
6. SZKOŁA JAZDY JAZDAM 3 3 23:29
7. PPHU MONTER 1992 2 0 7:31
8. STARA ZAŁOGA G 3 0 19:58
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA