Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 5211, wczoraj: 90
ogółem: 2 714 131
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
...
1 LIGA-GOLDEN GOAL:
...
2 LIGA-CAMEL PIZZA:
BUSHIDO - SATELL-CAD 4:6 ( K.Stefanowicz 2, K.Sobiech, Ł.Chrzanowski, żk P.Staśkiewicz, K.Stefanowicz, K.Sobiech - P.Macudziński 3, A.Nowakowski, K.Gembala, P.Hołub, żk Ł.Pieron, P.Hołub )
HEIGHT TYNKI MASZYNOWE.NET - GALACTICOS 9:2 ( M.Napierała 4, K.Bloch 2, T.Majewski, P.Januszkiewicz, G.Muzykiewicz - P.Jóźwiak, W.Sikorski )
EAGLES BYDGOSZCZ - SUPERLED POLAND 5:12 ( M.Markut 4, M.Droż, żk A.Sobczak - J.Kujawski 5, K.Hernes, S.Morawiak po 2, F.Guczkowski, Ł.Przydatek, żk K.Hernes, Ł.Przydatek )
RK 10 - SZWEDEROWO 23:8 ( Ł.Lutowski 12, Ł.Walczak 6, T.Centała 2, P.Libera, M.Wesołowski, D.Libera, czk T.Ślesiński - P.Lassotta 5, K.Has 2, B.Nowak )
Tabelka:
1. HEIGHT TYNKI MASZYNOWE.NET 13 39 152:48
2. PHILIPS TV TEAM 11 26 120:69
3. SATELL-CAD 12 25 105:69
4. SUPERLED POLAND 13 22 83:82
5. BUSHIDO 12 18 79:66
6. RK 10 13 16 89:90
7. GALACTIKOS 13 15 72:85
8. ŻBIKI 11 7 62:70
9. SZWEDEROWO 13 7 81:132
10. EAGLES BYDGOSZCZ 13 0 45:190
3 LIGA-SZKOŁA JAZDY OK:
AZS IBIZA - FC ZJEDNOCZENI 3:7 ( D.Błażejewski, K.szarkowski, S.Angielczyk - K.Banaszak 4, D.Banaszak, T.Wiechnik, P.Gomulak )
MARTECH - DROMAKS 11:3 ( F.Pawlak 7, M.Dobrogowski, S.Uba po 2 - T.Socha, K.Baranowski, 1-samobójcza )
16-TKA BYDGOSZCZ - THE BLUES 9:7 ( N.Bonel 6, S.Michalski 2, M.Kamiński, żk M.Janoszek - B.Wieliński 3, K.Tabaczyński 2, Ł.Paliwoda, D.Dykowski )
KANDO PLUS OLD - POMORKI UNITED 1:9 ( B.Twardowski - A.Nowak, P.Nawrocki, M.Cerski po 2, D.Tomaszewski, T.Mikietyński, R.Jaroch )
PTS - FC NETKOMP 8:4 ( B.Bondyra 3, K.Baczyński 2, T.Twaróg, P.Jurak, M.Bniszczyk, żk P.Popielarz - S.Rybski 2, A.Zmudziński, M.Sołdon, żk B.Chmal, S.Rybski )
ARRK - BIMS PLUS 1:8 ( D.Stawski, żk P.Uciechowski, A.Lemański - P.Krupa 3, B.Jabłoński, S.Gołuński po 2, D.Pakuła, żk B.Jabłoński )
SŁABI/STALWIT - SLO BAZYLIKA BYDGOSZCZ 16:2 ( J.Lewandowski 6, P.Zblewski 3, M.Chmielewski, D.Kowalski po 2, D.Niezbecki, P.Grochowicz, J.Leszczyński - J.Lewicki, W.Zająkała )
CIMAT - KOMPANIA BRACI 6:9 ( Ł.Ossowicki 2, A.Jakubiec, M.Kujawa, D.Zucholkowski, P.Sikorski, żk B.Krupa - M.Wojnarski 6, M.Grzelak 2, D.Walaszek )
DEICHMANN - BLUE BLACK DEVILS 0:5 ( w.o. )
EL-PRZEM - BRAVE TEAM 11:13 ( P.Trela 4, D.Stasikowski 3, M.Górzyński, R.Trela po 2, żk M.Górzyński, D.Stasikowski - I.Ekser 5, A.Lewandowski 4, Kordian Lar 2, D.Szweda, ,.Borowski, żk I.Ekser )
Tabelka:
1. SŁABI/STALWIT 15 40 185:88
2. KOMPANIA BRACI 15 39 160:76
3. EL-PRZEM 15 33 249:87
4. DEICHMANN 15 30 185:68
5. MARTECH 15 27 132:98
6. BRAVE TEAM 15 27 147:127
7. POMORKI UNITED 15 26 128:103
8. PTS 15 25 130:127
9. BIMS PLUS 15 22 123:83
10. FC NETKOMP 15 22 94:120
11. KANDO PLUS OLD 15 22 111:112
12. ARRK 15 20 66:100
13. CIMAT 15 17 65:99
14. FC ZJEDNOCZENI 15 17 86:121
15. AZS IBIZA 15 16 67:74
16. THE BLUES 15 11 95:167
17. DROMAKS 15 9 51:116
18. BLUE BLACK DEVILS 15 8 77:158
19. SLO BAZYLIKA BYDGOSZCZ 15 7 72:169
20. 16-TKA BYDGOSZCZ 15 5 76:206
LIGA AFTER 35-EKOTERMA:
...
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA