Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 25, wczoraj: 5245
ogółem: 2 714 190
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1 LIGA-GOLDEN GOAL:
ATOS - KANDO PLUS 13:4 ( F.Ochapski 4, P.Snarski 3, M.Maćkiewicz, R.Żeglicz i T.Ryżycki po 2 - S,Pięta 2, K.Schreiber, D.Chylewski, czk (2 x żk) M.Sygnecki )
MERCEDES TEAM - GREEN GRASS (przełożony)
FC FORDON - CAMEL PIZZA (przełożony)
WARZELNIA PIWA - ZAŁOGA G (przełożony)
Tabelka:
1. CAMEL PIZZA 13 31 121:79
2. GREEN GRASS 13 26 143:91
3. ATOS 14 24 91:108
4. KANDO PLUS 14 22 113:107
5. MERCEDES TEAM 13 19 109:98
6. ZAŁOGA G 13 13 84:86
7. WARZELNIA PIWA 13 12 79:142
8. FC FORDON 13 9 90:119
2 LIGA-CAMEL PIZZA:
PHILIPS TV TEAM - SZWEDEROWO 14:6 ( P.Wojciechowski 7, P.Maldini 3, M.Korman 2, A.Kacperski, D.Duszyński - P.Lassotta 2, A.Zieliński, M.Drajer, K.Kiełkowski, Ł.Kmieć )
HEIGHT TYNKI MASZYNOWE.NET - EAGLES BYDGOSZCZ 19:4 ( T.Majewski 9, P.Januszkiewicz 5, J.Olejniczak 2, K.Bloch, M.Napierała, M.Tafliński - M.Gralak 2, M.Cymerman, J.Zaremba )
BUSHIDO - GALACTICOS 3:6 ( T.Dąbrowski, K.Stefanowicz, Ł.Bliźnicki, żk K.Piszczałkowski, K.Popławski, P.Staśkiewicz, Ł.Chrzanowski, P.Janowski - W.Sikorski 3, P.Górniak, T.Adamski, B.Buczyński )
RK 10 - SUPERLED POLAND 5:5 ( D.Czarra 3, D.Libera, T.Centała, żk D.Libera, G.Grzeskiewicz - J.Kujawski, F.Guczkowski po 2, K.Hernes, czk (2 xżk) S.Nowiński )
Tabelka:
1. HIGHT TYNKI MASZYNOWE.NET 12 36 143:46
2. PHILIPS TV TEAM 11 26 120:69
3. SATELL-CAD 11 22 99:62
4. SUPERLED POLAND 12 19 71:77
5. BUSHIDO 11 18 75:60
6. GALACTICOS 12 15 70:76
7. RK 10 12 13 66:82
8. ŻBIKI 11 7 62:70
9. SZWEDEROWO 12 7 73:109
10. EAGLES BYGDOSZCZ 12 0 40:178
3 LIGA-SZKOŁA JAZDY OK:
PTS - EL-PRZEM 9:27 ( S.Gwit 5, A.Wadziński 3, M.Tomczak, żk K.Nowicki - D.Stasikowski 8, R.Trela 6, M.Górzyński 5, R.Kamyszek 4, A.Żakowski 3, C.Łęgowski )
KANDO PLUS OLD - BLUE BLACK DEVILS 5:3 ( W.Panek 2, J.Grabiński, L.Kowalski, D.Nowakowski - O.Gackowski 2, J.Jakubowski )
SŁABI/STALWIT - FC NETKOMP 15:3 ( D.Kowalski, D.Olejnik, P.Zblewski po 4, P.Grochowicz, J.Lewandowski, M.Chmielewski - M.Dembiński, S.Rybicki, M.Ruszczak )
FC ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ - KOMPANIA BRACI 5:11 ( M.Wiśniewski, D.Banaszak po 2, M.Tajer - M.Grzelak 6, M.Wojnarski 4, Ł.Lubelczyk, żk K.Góra )
SLO BAZYLIKA BYDGOSZCZ - BIMS PLUS 2:17 ( M.Wesołowski, J.Lewicki, żk A.Szerwiński - D.Kokowski, P.Krupa po 7, P.Cerkaski, N.Jędrzejczyk, 1-samobójcza )
ARRK - 16-TKA BYDGOSZCZ 4:3 ( P.Kaźmierczak 3, Lemański, żk M.Ogorzałek - N.Bonzel 2, M.Czerwiński )
DROMAKS - DEICHMANN 0:17 ( F.Suwik, A.Dunaj, W.Żarnowski po 4, M.Brąszkiewicz 2, D.Wróblewski, M.Korecki, 1-samobójcza )
MARTECH - BRAVE TEAM 14:4 ( J.Szulc 5, A.Dobrogowski 3, M.Dobrogowski, M.Iwaniewicz, M.Burza po 2 - D.Szweda 2, P.Dolata, M.Borowski )
AZS IBIZA - POMORKI UNITED 3:9 ( D.Oparka, M.Oparka, K.Szarkowski, żk R.Czajczyk - M.Cerski 5, D.Bejtka 2, M.Guzowski, P.Deręgowski, żk D.Drzewiecki )
THE BLUES - CIMAT 3:2 ( K.Dziennik 2, J.Klajn - P.Kot, P.Sikorski )
Tabelka:
1. SŁABI/STALWIT 14 37 169:86
2. KOMPANIA BRACI 14 36 151:70
3. EL-PRZEM 14 33 238:74
4. DEICHMANN 14 33 185:63
5. MARTECH 14 24 121:95
6. BRAVE TEAM 14 24 134:116
7. POMORKI UNITED 14 23 119:102
8. KANDO PLUS OLD 14 22 110:103
9. PTS 14 22 122:123
10. FC NETKOMP 14 22 90:112
11. ARRK 14 20 65:92
12. BIMS PLUS 14 19 115:82
13. CIMAT 14 17 53:88
14. AZS IBIZA 14 16 64:67
15. FC ZJEDNOCZENI 14 14 79:118
16. THE BLUES 14 11 88:158
17. DROMAKS 14 9 48:105
18. SLO BAZYLIKA 14 8 68:147
19. BLUE BLACK DEVILS 14 5 72:158
20. 16-TKA BYDGOSZCZ 14 2 67:199
LIGA AFTER 35-EKOTERMA:
THE REDS - WOJDACH 11:10 ( A.Zbiranek i M.Wojnarski po 4, P.Góral 2, A.Zdrojewski ; asysty: C.Szczerbiński 3, A.Zbiranek i M.Wojnarski po 2, P.Góral - A.Damski 5, M.Korman 4, M.Królak ; asysty: M.Królak 3, M.Korman 2, M.Kwiatkowski, K.Gapiński, P.Czajka )
KARTEL - KANDO PLUS OLD 12:6 ( A.Dobrogowski i S.Grzanka po 4, M.Lewandowski, M.Dobrogowski, M.Gdaniec, M.Głowacki ; asysty: M.Lewandowski, S.Grzanka, M.Dobrogowski i D.Mroczek po 2, A.Dobrogowski, M.Gdaniec - J.Grabiński i M.Matuszak po 2, W.Panek, M.Sochacki ; asysty: M.Sochacki 3, M.Krężelewski, W.Panek, J.Grabiński )
CHAOS - FROGS PIZZA 6:5 ( J.Piekarz 4, G.Tyszkiewicz, A.Rusin ; asysty: G.Szulc 2, G.Tyszkiewicz, J.Piekarz - R.Zbylut i J.Jagodziński po 2, M.Zbylut ; asysty: A.Heigelman 2, R.Marach, J.Jagodziński )
COMPUTEX - CAMEL OLD (przełożony)
Tabelka:
1. CHAOS 14 36 122:75
2. COMPUTEX 13 33 128:52
3. WOJDACH 14 27 154:81
4. CAMEL OLD 13 21 93:78
5. THE REDS 14 21 114:116
6. KARTEL 14 18 88:126
7. KANDO PLUS OLD 14 6 70:152
8. FROGS PIZZA 14 3 69:156
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA