Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 25, wczoraj: 100
ogółem: 2 716 316
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1 LIGA - GOLDEN GOAL
FOCUS SOLEC - CITY PARKING 5:6 (zaległy) ( P.Elszyn i A.Kacprzak po 2, T.Kalota - M.Rościszewski 2, D.Jaszczerski, S.Błaszak, T.Ejankowski, M.Zawacki )
KANDO PLUS - FOCUS SOLEC KUJAWSKI 1:6 ( M.Stankiewicz, żk P.Engelbrecht - A.Kacprzak 2, K.Jarzęczka, H.Brodecki, P.Elszyn, P.Łabejsza )
CITY PARKING GROUP SA - MŁODZI WYJADACZE 6:4 ( D.Jaszczerski, S.Błaszak, J.Burker, M.Szymański, T.Ejankowski, T.Puszkiewicz - C.Domeracki 4, żk M.Trepkowski )
DOZ.PL - PUB KUBRYK 8:7 ( R.Werbski 4, P.Grzelak 3, M.Szołdra, żk M.Szołdra - A.Brzeziński 5, Ł.Lutowski 2, żk A.Brzeziński )
SZWEDEROWO - MERCEDES TEAM 0:18 ( K.Łoś i K.Woźny po 5, B.Benetkiewicz 3, J.Grelewicz i "Skols" po 2, W.Kaczmarski )
CAMEL PIZZA - PÓŁNOCNE SRÓDMIEŚCIE 6:2 ( P.Sieg 2, M.Kwiatkowski, T.Chodkiewicz, D.Jaszkowski, R.Borowicz - M.Leśniewski 2 )
Tabelka:
1. CITY PARKING GROUP SA 4 12 21:12
2. MŁODZI WYJADACZE 4 9 35:17
3. DOZ.PL 4 9 25:15
4. PÓŁNOCNE SRÓDMIEŚCIE 4 9 27:19
5. MERCEDES TEAM 4 6 28:17
6. FOCUS SOLEC KUJAWSKI 4 6 19:13
7. CAMEL PIZZA 4 6 20:15
8. PUB KUBRYK 4 3 22:29
9. KANDO PLUS 4 0 16:31
10.SZWEDEROWO 4 0 13:58
2 LIGA - CAMEL PIZZA
NOVUMPLAST BYDGOSZCZ - FC SAMSON 8:2 ( T.Majewski 2, G.Muzykiewicz 2, M.Napierała 2, A.Hiller, M.Gruszczyński - Ł.Kerl, K.Ziemba )
FC NETKOMP - ZAŁOGA G 3:8 ( J,Kaniewski 2, S.Rybicki - M.Brąszkiewicz 3, P.Pluciński 3, P.Niekraszewicz, M.Dąbrowski )
KARDIK - IMMOBILE 1:8 ( S.Pieścik - M.Tafliński 3, A.Rybytchyn 2, E.Swinton, Ł.Rydzkowski, S.Murawski )
ATOS - DROMAKS 8:2 ( T.Forbot 3, S.Borodij 2, M.Maćkiewicz, M.Blok, P.Snarski - D.Baranowski, K.Baranowski )
TECH-MAL ROTAX - LABORATORIUM KALORII 4:7 ( W.Scheader 2, D.Żukowski, P.Graczyk - D.Lewandowski 2, Ł.Pinkowski, W.Piłat, D.Warmbier, M.Hejmej, W.Szymkowiak )
Tabelka:
1. IMMOBILE 4 12 41:9
2. ATOS 4 12 36:8
3. NOVUMPLAST BYDGOSZCZ 4 12 32:11
4. ZAŁOGA-G 4 9 33:9
5. LABORATORIUM KALORII 4 9 22:18
6. FC SAMSON 4 3 20:29
7. KARDIK 4 3 16:36
8. FC NETKOMP 4 0 11:33
9. TECH-MAL ROTAX 4 0 12-37
10. DROMAKS 4 0 6:39
3 LIGA
PTS - ATLETICO 11:5 ( M.Włodarczyk 6, A.Kowalski 3, K.Baczyński, K.Jankowski - P.Iwin 2, Ł.Kula, M.Gwizdała, Ł.Chrustowski )
COMPUTEX - VICTORIA BIAŁE BŁOTA 5:0 ( WALKOWER )
FC CARETON - T.W. LECH 0:19 ( D.Walczak 6, M.Peksa 3, L.Walczak 2, A.Engelbrecht 2, J.Piechowski 2, D.Piechowski 2, M.Matuszak 2 )
EKOTERMA TECHNIKA GRZEWCZA - PHILIPS TV TEAM 1:13 ( A.Gralewicz, żk J.Wiśniewski, S.Gołuński, A.Gralewicz - D.Duszyński i M.Tatera po 3, J.Kowalski i P.Wojciechowski po 2, B.Pindel, M.Korman, A.Kacperski )
SŁABI - pauza
Tabelka:
1. PHILIPS TV TEAM 4 12 39:8
2. COMPUTEX 3 9 23:5
3. PTS 3 6 31:15
4. SŁABI 3 6 24:13
5. VICTORIA BIAŁE BŁOTA 4 3 25:18
6. ATLETICO 4 3 15:28
7. EKOTERMA TECHNIKA GRZEWCZA 4 3 11:34
8. T.W.LECH 3 0 20:15
9. FC CARETON 4 0 6:58
LIGA AFTER 35
FROGS PIZZA - KANDO PLUS OLD 5:14 ( P.Kozłowski 4, M.Zbylut, żk M.Buraczewski - M.Sochacki 4, P.Napierała 4, P.Markiewicz 2, J.Grabiński 2, M.Matuszak, T.Wiechnik )
WOJDACH - BAJKA 6:2 ( R.Werbski 5, T.Chodkiewicz - T.Sakowicz, M.Libiszewski )
KARTEL - CHAOS 3:6 ( M.Głowacki, M.Dobrogowski, R.Kubiak - A.Rusin i M.Tomaszewski po 2, D.Cembrowicz, J.Piekarz, żk M.Tomaszewski )
CAMEL OLD - COMPUTEX 0:5 ( P.Jaroć 2, J.Hołda, R.Bulman, P.Kachel )
Tabelka:
1. COMPUTEX 4 12 28:5
2. WOJDACH 4 9 24:11
3. KANDO PLUS OLD 4 9 34:22
4. CAMEL OLD 4 7 16:13
5. CHAOS 4 6 19:20
6. BAJKA 4 4 20:21
7. KARTEL 4 0 13:37
8. FROGS PIZZA 4 0 10:35
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA