Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 72, wczoraj: 333
ogółem: 2 714 570
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1 LIGA
PÓŁNOCNE ŚRÓDMIEŚCIE - PUB KUBRYK 8:3 ( M.Leśniewski 5, T.Mikietyński 2, D.Bejtka, żk T.Mikietyński - K.Urbaczewski, B.Stoppel, P.Kuczawski )
CAMEL PIZZA - MERCEDES TEAM 3:4 ( S.Grabarski, P.Sieg, D.Jaszkowski, żk T.Chodkiewicz - J.Grelewicz, K.Ograbek, G.Przybyszewski, K.Woźny, żk "Skols" )
KANDO PLUS - MŁODZI WYJADACZE 3:8 ( K.Schreiber, M.Stankiewicz, M.Sygnecki - M.Libiszewski, M.Trepkowski, C.Domeracki i P.Pikulski po 2 )
SZWEDEROWO - DOZ.PL 4:13 ( M.Flejter 2, Ł.Kmieć, K.Kiełkowski - P.Lewandowski i P.Januszewski po 3, Ł.Iwiński, R.Werbski i P.Grzelak po 2, R.Lewandowski )
CITY PARKING GROUP SA - FOCUS SOLEC KUJAWSKI (przełożony)
Tabelka:
1. DOZ.PL 2 6 16:6
2. MŁODZI WYJADACZE 2 6 12:5
3. PÓŁNOCNE ŚRÓDMIEŚCIE 2 6 15:9
4. CITY PARKING GROUP SA 1 3 7:2
5. MERCEDES TEAM 2 3 6:7
6. CAMEL PIZZA 2 3 11:7
7. FOCUS SOLEC KUJ. 1 0 2:3
8. KANDO PLUS 2 0 9:15
9. PUB KUBRYK 2 0 5:15
10.SZWEDEROWO 2 0 7:21
2 LIGA
NOVUMPLAST B-SZCZ - TECH-MAL ROTAX 9:5 ( T.Majewski 3, A.Hiler 2, M.Gruszczyński, G.Muzykiewicz, M.Napierała, K.Bloch - D.Stasikowski 2, D.Żukowski, W.Schroeder, A.Żakowski )
DROMAKS - KARDIK 3:10 ( K.Baranowski, R.Orzechowski, D.Mroczek - M.Nawrocki 4, A.Synakiewicz i M.Janoszek po 2, P.Chrustowski, P.Pardua )
ZAŁOGA G - LABORATORIUM KALORII 4:5 ( G.Biront, M.Brąszkiewicz, K.Kowalski, P.Pluciński, żk P.Niekraszewicz, M.Brąszkiewicz - W.Piłat i M.Hejmej po 2, D.Korzeński, żk M.Hejmej, Ł.Antoszewski )
ATOS - FC SAMSON 9:2 ( M.Blok 3, D.Szpott 2, R.Zeglicz, T.Forbot, F.Ochapski, M.Jankiewicz - M.Makarewicz, R.Jakubowski )
FC NETKOMP - IMMOBILE 3:12 ( J.Kaniewski 2, S.Rybicki - M.Ndoloka, M.Murawski i A.Rybytchyn po 2, E.Swinton, M.Tafliński, M.Grzymski, A.Lewandowski, Ł.Rydzkowski, K.Pluciński )
Tabelka:
1. IMMOBILE 2 6 24:5
2. NOVUMPLAST B-SZCZ 2 6 18:6
3. ATOS 2 6 16:4
4. ZAŁOGA G 2 3 16:5
5. FC SAMSON 2 3 15:12
6. KARDIK 2 3 13:16
7. LABORATORIUM KALORII 2 3 6:13
8. TECH-MAL ROTAX 2 0 7:21
9. FC NETKOMP 2 0 5:19
10.DROMAKS 2 0 3:22
3 LIGA
TW LECH - PHILIPS TV TEAM 1:10 ( M.Peksa - P.Wojciechowski 3, J.Kowalski i M.Korman po 2, P.Szurgot, M.Tatera, D.Botcher )
COMPUTEX - ATLETICO 8:3 ( O.Suchomski, D.Tomaszewski i A.Damski po 2, D.Malak, A.Gerc - Ł.Górski 2, M.Burzyński, żk M.Burzyński )
EKOTERMA TECHNIKA GRZEWCZA - SŁABI 3:10 ( M.Węgierski 2, M.Pietrzak - M.Górecki 4, J.Lewandowski i M.Chmielewski po 2, D.Olejnik, samobójcza )
VICTORIA BIAŁA BŁOTA - FC CARETON 16:3 ( M.Musialski 6, M.Deliński i K.Nalazek po 3, D.Szulc, M.Silecki, K.Góralczyk, K.Witek - W.Czerwiński 2, Ł.Wyrwicki )
PTS - pauza
Tabelka:
1. PHILIPS TV TEAM 2 6 20:4
2. SŁABI 2 6 21:7
3. VICTORIA BB 2 3 19:13
4. COMPUTEX 1 3 8:3
5. ATLETICO 2 3 10:11
6. EKOTERMA 2 3 8:11
7. PTS 1 0 4:10
8. FC CARETON 2 0 6:23
9. TW LECH 2 -3 1:15
LIGA AFTER 35
KARTEL - COMPUTEX 3:10 ( D.Mroczek, M.Dobrogowski, A.Dobrogowski - P.Jaroć, J.Hołda i J.Borzeszkowski po 2, D.Kalwajtys, M.Murawski, A.Gerc, R.Bulman )
FROGS PIZZA - CAMEL OLD 2:8 ( A.Lipiński, P.Kozłowski - P.Sieg 3, D.Jaszkowski i M.Jully po 2, R.Mazur )
WOJDACH - CHAOS 5:1 ( R.Werbski 2, M.Królak, M.Kopicki, samobójcza, żk M.Kwiatkowski - D.Cembrowicz )
KANDO PLUS OLD - BAJKA 7:6 ( R.sadowski 3, T.Wiechnik i M.Sochacki po 2 - H.Kucharczyk 2, M.Libiszewski, R.Klinger, D.Mazur, W.Kaczmarski )
Tabelka:
1. COMPUTEX 2 6 17:5
2. WOJDACH 2 6 15:4
3. CAMEL OLD 2 4 11:5
4. CHAOS 2 3 8:8
5. KANDO PLUS OLD 2 3 9:13
6. BAJKA 2 1 9:10
7. FROGS PIZZA 2 0 5:15
8. KARTEL 2 0 6:20
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA