Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 39, wczoraj: 5245
ogółem: 2 714 204
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1 LIGA - GOLDEN GOAL:
ZAŁOGA G - SZWEDEROWO 3:7 ( K.Kowalski, G.Biront, P.Pluciński - J.Szymański 4, M.Drajer, M.Flejter, K.Kiełkowski )
CAMEL PIZZA - ATOS 10:3 ( R.Werbski 5, A.Damski i P.Wielewski po 2, J.Maciejewski - E.Przywoźny, G.Czajkowski, M.Garbacz )
EJAN-BUD - KANDO PLUS 22:8 ( H.Puszcz 7, M.Wiśniewski 4, A.Pyda 3, T.Kunicki, M.Łącki, D.Gliniewicz i P.Rekowski po 2 - K.Jagodziński i K.Sygnecki po 3, M.Stankiewicz 2 )
WSG UKRTEAM - WARZELNIA PIWA 6:7 ( I.Hlushchenko 2, D.Kokovkin, V.Kutsenko, V.Horishnii, K.Zharko - S.Cierzniak 3, D.Kaniewski, M.Matysiak, A.Kotopka, F.Jagodziński )
GREEN GRASS - KARDIK 20:6 ( M.Kołodziej 7, T.Liszaj i J.Trześniewski po 4, M.Brzeziński 3, M.Michalski, B.Świat - R.Mrozik 3, K.Szkaradek 2, A.Synakiewicz )
Tabelka:
1. CAMEL PIZZA 13 34 131:69
2. GREEN GRASS 13 28 117:67
3. EJAN-BUD 13 27 105:69
4. ATOS 13 22 85:66
5. SZWEDEROWO 13 21 105:108
6. WARZELNIA PIWA 13 16 86:87
7. WSG UKRTEAM 13 15 117:106
8. ZAŁOGA G 13 9 45:80
9. KANDO PLUS 13 9 80:127
10.KARDIK 13 4 55:147
2 LIGA - CAMEL PIZZA:
THE EXPENDABLES - FC FORDON 6:10 ( D.Lewandowski i A.Galant po 2, Ł.Koronowski, P.Prażuch, zk D.Lewandowski - D.Bereza 5, J.Zakulski i M.Wolter po 2, P.Ostaszewski, żk G.Wiśniewski )
ŻBIKI - MY TU PRZYPADKIEM 5:3 (zaległy) ( Ł.Iwiński i M.Lubiński po 2, K.Szurlecki - K.Dorna, W.Mioduszewski, M.Nowak )
PHILIPS TV TEAM - MARTECH 18:6 ( P.Szurgot 8, P.Wojciechowski i F.Żurawski po 4, D.Paś, D.Bottcher - P.Bartkowiak 2, M.Uba, A.Antczak, P.Bandyszewski, A.Mięsikowski )
IMMOBILE - PÓŁNOCNE ŚRÓDMIESCIE 6:6 ( D.Kortas i E.Swinton po 2, P.Rzepka, M.Brąszkiewicz - D.Dabrowski 5, D.Szpera )
MERCEDES TEAM - FC NOWA 17:7 ( K.Woźny 4, K.Benetkiewicz i G.Przybyszewski po 3, A.Kałek i B.Benetkiewicz po 2, K.Ograbek, M.Witowski, M.Protokowicz, zk D.Kotoński - P.Rajmuniak, S.Glanc i K.Góralczyk po 2, D.Górka )
ŻBIKI - FC ZJEDNOCZENI 11:4 ( W.Andrzejewski i Ł.Iwiński po 3, P.Siedlecki 2, M.Pisarski, M.Iwiński - A.Szczepaniak 2, K.Banaszak, S.Węgielewski )
FC SAMSON - MY TU PRZYPADKIEM 6:9 ( R.Jakubiak 3, V.Bohush 2, R.Konieczny, żk Ł.Sprawka - W.Mioduszewski 5, M.Gralak 2, G.Rządkowski, K.Stachowicz )
Tabelka:
1. PHILIPS TV TEAM 13 37 149:49
2. FC FORDON 13 33 146:72
3. MERCEDES TEAM 13 33 132:63
4. ŻBIKI 13 27 123:68
5. IMMOBILE 13 23 109:78
6. PÓŁNOCNE ŚRÓDMIEŚCIE 13 19 131:109
7. FC SAMSON 13 15 78:85
8. FC NOWA 13 14 93:140
9. MY TU PRZYPADKIEM 13 9 74:95
10.THE EXPENDABLES 13 6 61:137
11.FC ZJEDNOCZENI 13 3 73:213
12.MARTECH 13 2 58:117
3 LIGA - KANDO PLUS:
EL-PRZEM - SUPERLED POLAND 5:3 ( P.Behrendt i D.Stasikowski po 2, P.Trela, żk Ł.Thejs, A.Żakowski, P.Trela - S.Morawiak 2, J.Cisoń, żk F.Guczkowski, S.Morawiak, S.Nowiński, J.Cisoń )
ARRK SHAPERS - SIXSPORT 1:6 ( B.Poskrop, żk B.Poskrop - P.Sprawka 3, D.Kubski 2, M.Burzyński, żk B.Wieliński )
POBUD - METALBARK 4:7 ( H.Mordacz 2, J.Lewicki, K.Jędrzejewski - M.Chrapek, D.Czerwiński i A.Brzeziński po 2, M.madeja, żk J.Kośmicki, A.Brzeziński )
DREAM TEAM - DARO 8:9 ( A.Lipa 4, W.Weiner 2, D.Dolata,J.majewski, żk M.Kliniewski - P.Macudziński 7, K.Gębala, żk D.Elwart, P.Oporczyk )
SŁABI/STARA GWARDIA - SLO BAZYLIKA 14:3 ( D.Niezbecki 5, J.Lewandowski 3, K.Świetlik i P.Zblewski po 2, D.Olejnik, P.Maliński - Ł.Rybski 2, P.Kuszyński, samobójcza )
MWiK - STOLMAR 16:6 ( D.Baszak 9, P.Urbański 6, J.Urban - Ł.Ossowicki i K.Kasak po 2, Ł.Bauer, T.Jastrowski )
DROMAKS - DRUŻYNA MISTRZÓW 7:12 ( J.Warczak 2, M.Szatkowski, K.Baranowski, R.Orzechowski, D.Baranowski, D.Mroczek - G.Popławski 5, D.Stafiej 4, M.Krzycki 2, A.Hoffmann )
BRAVE TEAM - FC ZABÓJCY 2:11 ( D.Zientara, samobójcza - D.Mordawski 4, A.Gralewicz 3, M.Pietrzak 2, T.Tomczyński, Ł.Kruczkowski )
FC NETKOMP - HEIGHT TYNKI 1:19 ( A.Rybiałek - P.Baumgart i M.Napierała po 6, T.Majewski 5, P.Januszkiewicz 2 )
PTS-SEI BYDGOSZCZ - SLOW MOTION 16:4 ( P.Brzeziński 5, P.Jurak i D.Lamenta po 4, T.Twaróg, P.Horwat, M.Zieliński, żk P.Ambrożkiewicz - M.Werner 2, A.Balcer, Ł.Bałys )
Tabelka:
1. METALBARK 13 36 145:50
2. DARO 13 36 188:68
3. SUPERLED POLAND 13 34 146:37
4. HEIGHT TYNKI 13 31 194:66
5. SIXSPORT 13 24 131:104
6. DREAM TEAM 13 22 126:81
7. PTS-SEI BYDGOSZCZ 13 21 118:108
8. SŁABI/STARA GWARDIA 13 21 119:116
9. FC NETKOMP 13 21 91:88
10.EL-PRZEM 13 18 123:89
11.STOLMAR 13 17 85:112
12.FC ZABÓJCY 13 17 92:138
13.POBUD 13 16 73:71
14.DRUŻYNA MISTRZÓW 13 14 96:126
15.MWiK 13 12 69:102
16.BRAVE TEAM 13 12 69:134
17.SLO BAZYLIKA 13 8 57:137
18.ARRK SHAPERS 13 7 50:101
19.DROMAKS 13 4 58:125
20.SLOW MOTION 13 -3 52:231
LIGA AFTER 35 - SALON FAIR PLAY
FROGS PIZZA - COMPUTEX 6:8 ( M.Kowalkowski i M.Zbylut po 2, K.Kozłowski, M.Rein - M.Murawski 5, P.Jaroć, S.Chrapek, R.Bulman )
CAMEL OLD - CHAOS 11:10 ( E.Swinton 5, Ł.mazur 3, R.Borowicz, M.Zakrzewski, M.Maćkiewicz - T.Ćwil, A.Moskwa i T.Kasperski po 3, R.Radziuk )
WOJDACH - KANDO PLUS OLD 13:5 ( A.Damski i M.Kwiatkowski po 5, J.Maciejewski 2, M.Korman - D.Siewert 4, M.Krężelewski )
KARTEL - pauza
Tabelka:
1. COMPUTEX 11 30 112:53
2. WOJDACH 11 25 85:58
3. CHAOS 11 22 107:71
4. CAMEL OLD 11 11 66:96
5. KANDO PLUS OLD 11 10 76:115
6. KARTEL 11 9 60:81
7. FROGS PIZZA 12 7 66:98
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA