Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 193, wczoraj: 5245
ogółem: 2 714 358
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Poznaliśmy ostateczny układ tabel w poszczególnych "orlikowych" dywizjach ALSP "Wyżyny"... W najwyższej klasie rozgrywkowej tytuł mistrzowski przypadł drużynie Beds.pl. Patrząc na sukcesy tej ekipy na lokalnym "szóstkowym podwórku" zdecydowanie nie jest to niespodzianka. Należy jednak podkreślić, iż amatorskie "złoto" samo nie przyszło i "czarne koszule" musiały na sukces trochę zapracować. Na drugim stopniu podium uplasował się zespół Camel Pizza, który w fazie "play off" okazał się zdecydowanie najlepszy. Na miejscu trzecim tegoroczny triumfator Pucharu Ligi, ekipa Deichmann. Dla "obuwniczych" to z pewnością bardzo udany sezon... Drugą ligę zdecydowanie wygrywają piłkarze Green Grass. Za plecami "zielonych" do ostatniej kolejki oglądaliśmy pasjonującą walkę o pozostałe miejsca na "pudle". Srebro przypadło rewelacyjnym w tym sezonie "załogantom", którzy w pojedynku zamykającym sezon okazali się lepsi od mocnej personalnie Sportowej Bydgoszczy... Finisz trzeciej ligi odbywał się pod dyktando dwóch ekip. Swojej szansy na mistrzostwo nie zaprzepaścili "szukający sponsora", którzy za plecami pozostawili bardzo bramkostrzelne Północne śródmieście oraz Victorię Białe Błota... Wszystkim medalowym drużynom gratulujemy sukcesu !
Niebawem poznamy kolejne rozstrzygnięcia, m.in. w lidze "After 35" oraz klasyfikacjach indywidualnych...
1 LIGA-GOLDEN GOAL - grupa 1-5:
BEDS.PL - GALACTICOS 15:7 ( Ł.Stasiak 5, R.Werbski i J.Tykwiński po 3, M.Janiszewski, K.Moppert, M.Ługowski, T.Rogatty - S.Pięta 3, P.Górniak 2, P.Jóźwiak, samobójcza )
BOCIANOWO - CAMEL PIZZA 0:5 w.o.
DEICHMANN - pauza
...
BEDS.PL - CAMEL PIZZA 6:11 ( Ł.Stasiak 3, J.Cieszyński, Ł.Gutowski, Ł.Chmielewski - D.Jaszkowski 4, P.Sieg 2, R.Mazur, M.Kwiatkowski, J.Maciejewski, C.Domeracki, M.Jully )
GALACTICOS - DEICHMANN 3:8 ( P.Górniak 3 - M.Tafliński 3, C.Kiełpiński i M.Brąszkiewicz po 2, L.Bieniak )
BOCIANOWO - pauza
Tabelka:
1. BEDS.PL 22 54 261:131
2. CAMEL PIZZA 22 53 205:96
3. DEICHMANN 22 51 236:127
4. BOCIANOWO 22 38 188:124
5. GALACTICOS 22 26 155:151
1 LIGA-GOLDEN GOAL - grupa 6-10:
OLDBOJE ENGELA - MAX 4:6 ( R.Sadowski 2, M.Sochacki, P.Chylewski - J.Markiewicz 3, Ł.Przydatek 2, D.Duszyński )
KARDIK - DEKORAL.PL 9:8 ( M.Nawrocki 4, M.Biżek i R.Mrozik po 2, A.Belka - N.Barczewski 3, M.Drajer i P.Lassotta po 2, K.Has, żk M.Drajer )
NIEBIESCY - pauza
...
DEKORAL.PL - OLDBOJE ENGELA 8:12 ( K.Has, J.Szymański i L.Sulżycki po 2, P.Lassotta, B.Nowak - R.Sadowski 4, M.Sochacki 3, D.Mizerski i M.Simon po 2, W.Panek )
MAX - NIEBIESCY 13:9 ( J.Markiewicz 4, D.Duszyński 3, K.Buda, M.Nawrocki, M.Korman, K.Hernes, M.Bazelak, S.Helsztajn - M.Lewandowski 6, K.Zahora, G.Czajkowski, S.Krysztofowicz )
KARDIK - pauza
Tabelka:
6. MAX 22 31 153:176
7. NIEBIESCY 22 16 99:239
8. OLDBOJE ENGELA 22 15 100:161
8. DEKORAL.PL 22 12 148:233
10.KARDIK 22 11 104:210
2 LIGA-CAMEL PIZZA:
ŁABICH TEAM - UPSOFT 13:9 ( J.Smaruj 3, F.Skrzypczak, E.Mielcarz, T.Zawadzki i M.Sznajdrowski po 2, J.Sołtys, M.Naróg - P.Kachel 6, T.Kasprzak 2, M.Zakrzewski )
SŁABI - SIXSPORT 11:12 ( M.Górecki 4, P.Grochowski 3, P.Zblewski 2, Ł.Oczkowski - P.Sprawka 5, J.Piekarz 3, M.Królak 2, M.Suchomski, samobójcza )
SPORTOWA B-SZCZ - ZAŁOGA G 2:5 ( B.Płachecki, F.Jagodziński, żk P.Niekraszewicz - M.Pawlak i K.Kowalski po 2, K.Kobus, żk D.Grzybowski )
FC NOWA - RK10 6:7 ( K.Góralczyk 3, P.Rajmuniak 2, A.Lewandowski, żk A.Lewandowski - Ł.Smolarz, Ł.Walczak i J.Sikora po 2, J.Zawadzki )
LOS AMIGOS - GREEN GRASS 8:13 ( K.Hernet 4, G.Krakowiak, M.Kastrau, Z.Szelkowski, P.Adamowicz, żk Z.Szelkowski - R.Szkudlarek, B.świat i P.Matras po 3, J.Brzeziński 2, K.Nowakowski, F.Majewski )
Tabelka końcowa:
1. GREEN GRASS 24 69 241:112
2. ZAŁOGA G 24 48 200:132
3. SPORTOWA B-SZCZ 24 45 208:172
4. ŁABICH TEAM 24 45 241:182
--------------------------------------
5. SIXSPORT 24 44 246:164
6. UPSOFT 24 44 173:161
7. RK10 24 30 184:176
8. SŁABI 24 27 204:190
9. FC NOWA 24 26 162:204
10.GOLDEN BOYS 24 24 144:205
11.LOS AMIGOS 24 10 145:215
12.PATO SQUAD 24 10 117:229
3 LIGA - grupa 1-8:
MERCEDES TEAM - VICTORIA B-SZCZ 9:3 ( G.Przybyszewski 4, H.Bilicki 2, K.Łoś, J.śmietanowski, M.Nowak - P.Hołtyn 3 )
PÓŁNOCNE śRÓDMIEśCIE - PCHAMYTENSYF 25:3 ( T.Mikietyński 10, M.Cerski 4, M.Wieczór 3, D.Bejtka, P.Pluciński i M.Leśniewski po 2, D.Tomaszewski, R.Jaroch, żk P.Zalewski - P.Brzeziński 2, A.Zelent, żk K.Janowski, P.Brzeziński )
SZUKAMY SPONSORA - VICTORIA BIAŁE BŁOTA 5:0 w.o.
METALBARK - THE EXPENDABLES 0:5 w.o.
MARTECH - pauza
Tabelka końcowa:
1. SZUKAMY SPONSORA 25 64 248:134
2. PÓŁNOCNE śRÓDMIEśCIE 25 62 332:142
3. VICTORIA BIAŁE BŁOTA 25 51 229:111
4. MERCEDES TEAM 25 45 216:133
5. MARTECH 25 45 145:97
6. THE EXPENDABLES 25 44 221:169
---------------------------------------------------
7. PCHAMYTENSYF 25 34 156:233
8. VICTORIA B-SZCZ 25 30 162:206
3 LIGA - grupa 9-16:
Tabelka końcowa:
9. DESTROYERS 24 36 163:132
10.DREAM TEAM 24 31 219:170
11.AFC WARIATY 24 31 161:179
12.BRAVE TEAM 24 24 148:203
13.SLOW MOTION 24 19 102:203
14.SLO BAZYLIKA 24 15 106:232
15.DANONERSI 24 16 104:201
16.POBUD 24 13 97:306
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA