Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 55, wczoraj: 5245
ogółem: 2 714 220
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1 LIGA - GOLDEN GOAL:
BEDS.PL - DEICHMANN 7:4 ( B.światek, Ł.Stasiak i P.Ruciński po 2, B.Zwierzchowski - M.Rochowicz, K.Wasiak, L.Bieniak, D.Dąbrowski, żk M.Rochowicz )
Deichmann dość długo wytrzymywał napór lidera, ale druga odsłona pojedynku rozwiała wątpliwości. "Czarne koszule" pewnie kroczą po tegoroczną koronę i tylko kataklizm może tej ekipie w tym przeszkodzić.
BOCIANOWO - CAMEL PIZZA 7:5 ( A.Pyda 3, R.Rekowski 2, M.Gliniewicz, P.Rekowski - S.Grabarski 2, D.Jaszkowski, M.Trepkowski, M.Zdrojewski )
"Błękitni" umiejętnie rozbijali ataki CP, co pozwoliło na odniesienie cennego zwycięstwa. "Camelowcy" w tym pojedynku zmarnowali zbyt dużo budowanych z mozołem sytuacji bramkowych.
GALACTICOS B-SZCZ - MAX 6:5 ( J.Kaczyński i S.Pięta po 2, O.Czerwiński, P.Górniak - D.Duszyński 2, A.Damski, K.Buda, samobójcza, żk K.Hernes )
Dobre tempo meczu, w którym obie ekipy zmarnowały po kilka dogodnych akcji bramkowych. Galacticos w drugiej części sezonu odbudował formę i pewnie zmierza do grupy 1-5, która w "play off" zagra o mistrzostwo.
NIEBIESCY - DEKORAL.PL 7:8 ( M.Cygan 2, G.Czajkowski, M.Pochojka, M.Gruszczyński, M.Maćkiewicz, S.Krysztofowicz, czk M.Gruszczyński - B.Nowak 5, S.Borkowski, P.Lassota, K.Kiełkowski )
Mecz na przysłowiowym "styku". Sprawiedliwszy byłby remis, ale "farbiarze" mieli tego dnia w składzie, trudnego do zatrzymania przez defensywę Niebieskich, Bartosza Nowaka.
KARDIK - OLDBOJE ENGELA 10:5 ( T.Astapko 2, A.Jasiński, B.Bratkowski, L.Żmudziński, M.Biżek, D.Kardach, R.Mrozik, M.Budziszewski, samobójcza, żk M.Biżek - M.Simon, W.Panek, R.Sadowski, P.Engelbrecht, K.Schreiber )
Sporo walki na całym dystansie meczowym. Nieco liczniejsza kadra Kardika mogła swobodniej rozłożyć siły, co miało znaczenie w drugiej odsłonie pojedynku.
Tabelka:
1. BEDS.PL 12 34 154:70
2. CAMEL PIZZA 12 28 118:58
3. DEICHMANN 12 27 117:78
4. BOCIANOWO 12 25 108:57
5. GALACTICOS B-SZCZ 12 16 83:74
6. NIEBIESCY 12 13 60:115
7. OLDBOJE ENGELA 11 11 43:77
8. MAX 12 6 63:108
9. DEKORAL.PL 12 6 79:128
10.KARDIK 11 -2 39:102
2 LIGA - CAMEL PIZZA:
FC NOWA - UPSOFT 6:7 ( K.Twardowski 6, żk K.Twardowski - W.Staniszewski i T.kasprzak po 2, M.Zakrzewski, M.Górko, M.Misiewicz )
RK10 - FC ZJEDNOCZENI 16:8 ( T.ślesinski 5, M.Szczygieł, Ł.Walczak, P.Głowiński i D.Libera po 2, J.Zawadzki, M.Sadowski, samobójcza - T.Wiechnik 6, D.Banaszak, S.Adamowicz, żk K.Szostak )
LOS AMIGOS - ŁABICH TEAM 6:10 ( Wł.Franków 3, P.Adamowicz, M.Kastrau, E.Jędrzejewski - J.Samruj i B.Szalkowski po 5 )
SPORTOWA B-SZCZ - SIXSPORT 5:5 ( M.Osmański i B.Płachecki po 2, J.Gołębiewski - T.Klawikowski 3, JH.Piekarz 2, żk W.Suchomski, B.Wieliński, A.Moskwa )
ZAŁOGA G - GREEN GRASS 10:11 ( K.Kowalski 5, K.Kobus i T.Cichy po 2, D.Haftkowski - T.Liszaj, B.świat i J.Brzeziński po 2, J.Konopczyński, F.Majewski, czk (2 x żk) T.Liszaj, żk J.Konopczyński )
ŁABICH TEAM - GOLDEN BOYS 13:4 (zaległy 5 kol.) ( B.Szalkowski 7, J.Smaruj 2, E.Mielcarz, T.Zawadzki, M.Sznajdrowski, D.Zajdlewicz - I.Kaczmarek 2, K.Ufa, M.Prejs, zk K.Ufa )
Tabelka:
1. GREEN GRASS 13 39 138:58
2. SIXSPORT 12 28 144:73
3. UPSOFT 13 26 106:82
4. ZAŁOGA G 13 24 109:97
5. SPORTOWA B-SZCZ 13 24 106:85
6. RK10 12 17 88:84
7. FC NOWA 13 15 86:92
8. ŁABICH TEAM 8 12 70:70
9. SŁABI 11 11 81:74
10.PATO SQUAD 11 7 63:101
11.FC ZJEDNOCZENI 12 7 64:130
12.GOLDEN BOYS 12 5 68:131
13.LOS AMIGOS 13 2 75:112
3 LIGA:
DREAM TEAM - METALBARK 4:10 ( B.Wegner 2, O.Gackowski, D.Mordawski, żk B.Jasiński - M.Madeja 5, P.Dworski 2, R.Tadrowski, A.Kubielski, D.Czerwiński )
SLOW MOTION - PÓŁNOCNE śRÓDMIEśCIE 10:34 ( S.Rzepecki 4, M.Werner 3, Ł.Bałys, R.Kamiński, D.Łukomski - T.Mikietyński 15, D.Klimczyk i M.Cerski po 7, D.Tomaszewski 3, D.Drzewiecki )
POBUD - VICTORIA BIAŁE BŁOTA 2:26 ( S.Spenner 2 - S.Cierzniak 6, A.Kotopka 5, S.Han, A.Sydlewski i G.Popławski po 3, Ł.Pawlikowski i R.Tecław po 2, K.Kuczborski, samobójcza )
DESTROYERS - AFC WARIATY 0:5 w.o.
CHŁOPCY z FERAJNY - BRAVE TEAM 7:2 ( P.Machnacki i Ad.Żmudziński po 2, S.Korpal, S.Erlich, Ar.Żmudziński )
THE EXPANDEBLES - MERCEDES TEAM 9:9 ( D.Lewandowski i P.Prażuch po 3, A.Stremlau, G.Kubacki, A.Gadaszewski, czk (2 x żk) D.Szczerba, żk A.Galant, A.Szymański - G.Przybyszewski 5, J.Grelewicz 3, M.Łyczywek, żk J.Grelewicz )
DB SCHENKER - MARTECH 6:5 ( J.Zakulski i M.Wolter po 2, K.Żubka, M.Witkowski - M.Uba 3, M.Jędrusiak, M.Iwaniewicz, żk A.Kujawa )
PCHAMYTENSYF - DANONERSI 9:5 ( A.Zelent 4, M.Kawala 2, P.Brzeziński, K.Jankowski, T.Twaróg - B.Chmal 2, A.Konieczny, P.Włodarczyk, M.Fijałek )
Tabelka:
1. VICTORIA BIAŁE BŁOTA 13 36 150:51
2. DB SCHENKER 12 30 130:62
3. MARTECH 13 30 124:37
4. PÓŁNOCNE śRÓDMIEśCIE 13 29 179:80
5. MERCEDES TEAM 13 25 114:64
6. METALBARK 12 24 125:63
7. VICTORIA B-SZCZ 12 24 81:77
8. THE EXPENDABLES 12 23 136:77
9. PCHAMYTENSYF 12 21 82:107
10.DREAM TEAM 13 19 131:94
11.DESTROYERS 13 14 68:92
12.AFC WARIATY 12 12 97:97
13.DANONERSI 13 10 54:113
14.BRAVE TEAM 13 9 69:114
15.SLOW MOTION 12 6 54:129
16.SLO BAZYLIKA 13 4 54:146
17.CHŁOPCY z FERAJNY 13 3 52:118
18.POBUD 13 0 35:209
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA