Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 27, wczoraj: 5245
ogółem: 2 714 192
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1 LIGA - GOLDEN GOAL:
OLDBOJE ENGELA - BOCIANOWO 2:13 ( W.Panek, R.Sadowski - A.Pyda 5, A.Skoda 3, P.Krzyżanowski i R.Rekowski po 2, R.Sobania, żk A.Piotrowski )
Potencjał Bocianowa jest w tej chwili zdecydowanie większy niż OE. To było widać na murawie, gdzie "Błękitni" kontrolowali przebieg meczu.
GALACTICOS B-SZCZ - KARDIK 5:0 w.o.
CAMEL PIZZA - NIEBIESCY 22:2 ( D.Jaszkowski 8, T.Chodkiewicz 5, R.Mazur 4, R.Borowicz 3, P.Sieg 2 - M.Maćkiewicz, M.Pochojka )
Mecz praktycznie do jednej bramki, ale inaczej być nie mogło, gdyż Niebiescy mają duże problemy kadrowe.
BEDS.PL - DEKORAL.PL 16:11 ( Ł.Stasiak 8, R.Werbski i T.Bilecki po 3, M.Ługowski, J.Tykwiński, żk M.Widziński - P.Lassotta 4, M.Drajer 3, K.Kiełkowski 2, Ł.Byczyński, K.Has )
Bardzo otwarty mecz, w którym obie ekipy zbytnio nie przykładały się w defensywie. Dzięki czemu obejrzeliśmy sporą ilość bramek.
MAX - DEICHMANN 7:4 ( M.Nawrocki 3, A.Damski 2, S.Helsztain, S.Morawski, zk M.Bazelak - A.Dunaj 2, M.Tafliński, W.Żarnowski, czk M.Tafliński, żk M.Ptaszyński )
Max wykorzystał słabsza dyspozycję "obuwniczego" beniaminka. Gracze z Maksymilianowa umiejętnie wytrzymywali napór bardziej wybieganego rywala.
Tabelka:
1. BEDS.PL 10 28 138:61
2. CAMEL PIZZA 10 25 102:46
3. DEICHMANN 10 24 103:64
4. BOCIANOWO 10 19 86:50
5. GALACTICOS 10 13 70:59
6. NIEBIESCY 10 13 51:92
7. OLDBOJE ENGELA 10 8 32:73
8. MAX 10 6 53:91
9. DEKORAL.PL 10 3 67:110
10.KARDIK 10 -2 34:89
2 LIGA - CAMEL PIZZA:
RK10 - UPSOFT 4:6 ( J.Zawadzki 3, M.Szczygieł - T.Kałużny i M.Górko po 3 )
LOS AMIGOS - SPORTOWA B-SZCZ 9:9 ( M.Polcyn i M.Kastrau po 3, W.Franków 2, Z.Szelkowski, żk Z.Szelkowski - E.Swinton 3, T.Dąbrowski, J.Gołębiewski, T.Dowchań, P.Niekraszewski, Ł.Lubomski, M.Matysiak )
ŁABICH TEAM - GREEN GRASS 5:12 ( D.Kaliski 2, J.Smaruj, E.Mielcarz, B.Szalkowski - P.Matras 5, J.Konopczyński 3, K.Nowakowski, T.Liszaj, J.Brzeziński, R.Szkudlarek )
FC NOWA - GOLDEN BOYS 6:3 ( K.Góralczyk, M.Silecki, P.Rajmuniak, K.Witek, D.Fijałkowski, A.Lewandowski - M.Prejs, I.Kaczmarek, D.Grzeszczak )
ZAŁOGA G - SŁABI 8:3 ( M.Pawlak, G.Biront, D.Haftkowski i K.Kobus po 2 - P.Zblewski 2, P.Krause, żk P.Krause )
SIXSPORT - PATO SQUAD 15:9 ( J.Piekarz 5, P.Sprawka i L.Komorowski po 4, B.Wieliński 2, czk P.Sprawka, żk W.Suchomski, J.Piekarz - K.Włodarczyk i T.Starosta po 3, K.Chabasiński, J.Małecki, M.Małecki, czk (2 x żk) M.Małecki, żk L.Laskowski )
Tabelka:
1. GREEN GRASS 11 33 118:44
2. SIXSPORT 10 24 127:60
3. SPORTOWA B-SZCZ 11 23 99:72
4. UPSOFT 11 20 89:80
5. ZAŁOGA G 10 18 70:65
6. RK10 10 14 63:60
7. FC NOWA 10 13 57:62
8. SŁABI 10 11 72:62
9. PATO SQUAD 11 7 64:101
10.GOLDEN BOYS 10 5 57:98
11.FC ZJEDNOCZENI 11 4 46:107
12.ŁABICH TEAM 3 3 23:32
13.LOS AMIGOS 11 2 56:76
3 LIGA:
BRAVE TEAM - VICTORIA B-SZCZ 7:17 ( D.Zientara 3, O.Adamski 2, S.Munczkowski, M.Sołdon, zk O.Adamski, D.Zientara - S.Dopierała 6, D.Anasiewicz 5, P.Holtyn i W.Kaczmarski po 2, M.Malara, Ł.Domański )
MARTECH - PCHAMYTENSYF 15:5 ( D.Witwicki 4, M.Iwaniewicz 3, S.Uba, M.Uba i P.Iwaniewicz po 2, P.Bandyszewski, A.Antczak - P.Brzeziński 2, K.Jankowski, T.Twaróg, T.Rossa )
DESTROYERS- DB SCHENKER 7:6 ( M.Nowak 3, P.Winiarski 2, G.Rządkowski, P.Bryś, zk M.Gralak - J.Zakulski, M.Wolter i M.Stosio po 2, żk J.Zakulski )
MERCEDES TEAM - METALBARK 5:8 ( G.Przybyszewski 3, J.śmietanowski, J.Zamyślewski, żk K.Ograbek - D.Czerwiński 5, M.Czerwiński 2, K.Marczak, żk K.Lewandowski )
GANG ALBANII - PÓŁNOCNE śRÓDMIEśCIE 3:10 ( S.Rałło, M.Łakomiec, Ł.Łakomiec, żk S.Rałło - T.Mikietyński 3, P.Pluciński, M.Cerski i D.Tomaszewski po 2, D.Bejtka )
SLOW MOTION - CHŁOPCY z FERAJNY 5:8 ( M.Werner 4, A.Klarkowski - P.Cerkaski 6, P.Machnacki 2 )
DREAM TEAM - DANONERSI 13:8 ( B.Wegner 5, O.Gackowski 4, D.Mordawski 3, B.Jasiński, czk K.Przekwas, żk B.Werner - J.Majewski 4, P.Włodarczyk 2, M.Wilgosiewicz, K.Konieczny, czk (2 x żk) A.Konieczny, żk M.Fijałek, B.Chmal )
AFC WARIATY - VICTORIA BIAŁE BŁOTA 5:17 ( D,Zasada 2, Ł.Paliwoda, Ł.Wisniewski, J.Kiełbasiński - S.Cierzniak 6, R.Tecław 4, A.Kotopka 3, S.Han i T.Stachura po 2, żk R.Tecław )
SLO BAZYLIKA - THE EXPENDABLES 5:13 ( M.lewicki 2, W.Zająkala, K.Lewicki, Ł.Rybski, żk M.Błaszkiewicz - D.Lewandowski i P.Prażuch po 4, A.Gadaszewski 2, G.Kubacki, A.Galant, A.Szymański )
Tabelka:
1. VICTORIA BIAŁE BŁOTA 12 33 124:49
2. MARTECH 11 27 116:29
3. DB SCHENKER 11 27 138:59
4. PÓŁNOCNE śRÓDMIEśCIE 12 26 127:72
5. MERCEDES TEAM 11 24 101:44
6. METALBARK 11 24 121:56
7. VICTORIA B-SZCZ 12 24 85:81
8. THE EXPENDABLES 11 22 127:69
9. DREAM TEAM 11 19 124:96
10.PCHAMYTENSYF 11 18 81:103
11.DESTROYERS 11 17 64:81
12.AFC WARIATY 11 9 89:93
13.BRAVE TEAM 12 9 68:111
14.DANONERSI 11 7 41:99
15.GANG ALBANII 11 6 65:96
16.SLOW MOTION 12 6 46:105
17.SLO BAZYLIKA 12 4 50:138
18.CHŁOPCY z FERAJNY 12 3 49:128
19.POBUD 11 3 37:159
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA