Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 60, wczoraj: 90
ogółem: 2 708 980
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1 LIGA - GOLDEN GOAL:
GALACTICOS B-SZCZ - MAX 14:4 ( D.Kortas 4, O.Czerwiński, P.Górniak, Ł.Romiński i P.Jóźwiak po 2, J.Kaczyński, M.Nowakowski, zk J.Kaczyński - K.Szmudanowski 2, K.Hernes, M.Korman, żk M.Bazelak )
"Galaktyczni" pokonali rozłożonych przez kontuzje rywali. Max wyraźnie potrzebuje czasu, by wyleczyć rany i wrócić do przyzwoitej formy sprzed kilku tygodni.
DEKORAL.PL - NIEBIESCY 0:5 w.o.
KARDIK - CAMEL PIZZA 4:12 ( R.Mrozik, M.Budziszewski, A.Belka, L.Zmudziński, żk R.Mrozik - P.Sieg 4, M.Zdrojewski 3, R.Mazur, K.Gapiński )
Wynik wskazuje na wyraźne zwycięstwo lidera, ale ekipa Kardika zaprezentowała się z dobrej strony. Mecz był ciekawy i toczony w dobrym tempie. Obie drużyny stworzyły sporo sytuacji bramkowych, ale to CP był skuteczniejszy.
BEDS.PL - OLDBOJE ENGELA 13:3 ( B.światek 4, B.Zwierzchowski, J.Cieszyński, M.Widziński i R.Werbski po 2, Ł.Stasiak - M.Niewiadomski, R.Sadowski, M.Sochacki )
Ekipa Beds.pl, która obecnie może pochwalić się najskuteczniejszą ofensywą w lidze, zagrała w tym spotkaniu bardzo "oszczędnie". Zawody "ustawiła" pierwsza połowa, natomiast po zmianie stron, pojedynek był już bardziej wyrównany.
Tabelka:
1. CAMEL PIZZA 7 21 70:23
2. BEDS.PL 6 18 87:27
3. DEICHMANN 6 15 61:36
4. BOCIANOWO 6 13 47:24
5. OLDBOJE ENGELA 7 8 28:49
6. NIEBIESCY 7 7 34:60
7. GALACTICOS 6 4 37:41
8. MAX 6 3 26:67
9. KARDIK 7 1 27:67
10. DEKORAL.PL 6 0 37:59
2 LIGA - CAMEL PIZZA:
FC ZJEDNOCZENI - CIUKUNS TEAM 5:0 w.o.
RK10 - ZAŁOGA G 14:11 ( P.Siatkowski 5, M.Szczygieł 4, D.Libera 3, P.Libera, J.Zawadzki, żk M.Szczygieł - D.Haftkowski 4, T.Cichy, M.Wełnowski i G.Biront po 2, D.Grzybowski )
PATO SQUAD - GREEN GRASS 5:21 ( K.Sudoł, P.Sudoł, M.Małecki, J.Małecki, W.Książ - M.Kołodziej 8, J.Konopczyński 5, R.dadych i M.świat po 4 )
GOLDEN BOYS - SIXSPORT 2:20 ( R.Jacewicz 2 - J.Piekarz 8, P.Sprawka 4, M.Bujny 3, L.Komorowski 2, B.Wieliński, M.Burzyński, A.Moskwa )
HUSARIA - UPSOFT 4:8 ( M.Głąb 2, J.Cichoński, M.Kłos, żk M.śmigielski - P.Kachel 5, T.Kasprzak 3 )
FC NOWA - LOS AMIGOS 7:7 ( K.Twardowski i P.Rajmuniak po 2, K.Witek, K.Góralczyk, A.Lewandowski - E.Jędrzejerwski 4, Z.Szelkowski, P.Adamowicz, M.kastrau )
SŁABI - SPORTOWA B-SZCZ 4:11 ( P.Grochowicz, K.Fotta, J.Leszczyński, P.Zblewski, żk P.Spener, P.Grochowicz - E.Swinton 4, J.Gołębiewski 3, Ł.Lubomski 2, T.Dowchań, D.Kaniewski )
Tabelka:
1. GREEN GRASS 8 24 99:29
2. SIXSPORT 8 21 104:45
3. SPORTOWA B-SZCZ 8 21 74:39
4. SŁABI 7 16 68:40
5. RK10 8 16 56:47
6. UPSOFT 7 15 62:54
7. ZAŁOGA G 8 12 62:80
8. FC NOWA 8 8 54:59
9. CIUKUNS 8 7 60:52
10. HUSARIA 8 6 31:66
11. PATO SQUAD 8 4 39:71
12. FC ZJEDNOCZENI 8 4 42:82
13. LOS AMIGOS 8 1 47:81
14. GOLDEN BOYS 8 0 39:92
3 LIGA:
DESTROYERS - MERCEDES TEAM 8:6 ( M.Nowak 3, K.Stachowicz 2, P.Bernatowicz, T.Wotoń, M.Gralak - M.Łyczywek 2, J.Smietanowski, K.Ograbek, K.Mientki, J.Grelewicz, czk M.Łyczywek )
VICTORIA BIAŁE BŁOTA - DREAM TEAM 16:5 ( S.Cierzniak 12, Ł.Pawlikowski 2, S.Han, A.Kotopka - P.Gałan 4, B.Wegner )
DB SCHENKER - VICTORIA B-SZCZ 9:7 ( M.Stosio i M.Wolter po 3, G.Wiśniewski 2, A.Misiewicz, żk T.Slawiński, G.Wiśniewski, A.Misiewicz, M.Stasio - P.Hołtyn, D.Warmbier i L.Domański po 2, P.Srubka, żk W.Kaczmarek, W.Grochowski )
AFC WARIATY - POBUD 42:4 ( A.Kempa 12, P.Kitowski 11, J.Kiełbasiński 9, M.Wiśniewski 3, Ł.Wiśniewski, M.Królak i Ł.Paliwoda p o2, D.Zasada - T.Bilski 2, J.Dolny, J.Zaworski, żk J.Dolny )
SLOW MOTION - THE EXPANDEBLES 4:22 ( P.Jarocki 2, D.Łukomski, M.Werner, zk M.Krug, P.Jarocki - D.Lewandowski 10, A.Galant i P.Prazuch po 5, A.Klimecki, samobójcza, żk A.Tkaczyk )
BRAVE TEAM - GANG ALBANII 6:12 ( B.Iglewski 3, M.Sołdon, D.Czechowski, P.Dolata, zk G.Taczkowski, R.Róg - Ł.Baran 4, D.Kłosiński 3, D.Cieplak i Ł.Łakomiec po 2, samobójcza )
MARTECH - SLO BAZYLIKA 16:2 ( M.Iwaniewicz 4, S.Uba i P.Iwaniewicz po 3, P.Bandyszewski i D.Witwicki po 2, A.Antczak, M.Uba - P.Okoniewski, W.Zająkała )
PÓŁNOCNE śRÓDMIEśCIE - DANONERSI 10:2 ( D.Klimczyk, M.Cerski i D.Tomaszewski po 2, R.Jaroch, P.Pluciński, T.Mikietyński, samobójcza, żk R.Jaroch - J.Majewski, P.Włodarczyk )
Tabelka:
1. VICTORIA BIAŁE BŁOTA 8 24 88:33
2. MARTECH 7 18 76:15
3. DB SCHENKER 7 18 94:43
4. POŁNOCNE śRÓDMIEśCIE 8 18 81:49
5. MERCEDES TEAM 7 15 53:26
6. THE EXPENDABLES 7 15 70:49
7. PCHAMYTENSYF 7 15 59:56
8. METALBARK 6 12 71:31
9. DREAM TEAM 7 12 75:59
10. VICTORIA B-SZCZ 8 12 51:69
11. BRAVE TEAM 8 9 48:51
12. DESTROYERS 7 8 32:53
13. DANONERSI 8 7 31:56
14. AFC WARIATY 8 6 78:59
15. GANG ALBANII 8 6 45:77
16. SLO BAZYLIKA 8 4 35:84
17. SLOW MOTION 8 3 28:77
18. POBUD 8 3 26:122
19. CHŁOPCY z FERAJNY 7 0 26:76
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA