Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 5204, wczoraj: 90
ogółem: 2 714 124
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W najwyższej klasie rozgrywkowej status quo. Prowadząca czwórka zgodnie zwyciężyła i powoli odjeżdża od pozostałych drużyn... W lidze drugiej tempa nie zwalnia Green Grass, który wyrasta na głównego kandydata do złota. "Zielonym" po piętach deptać zapewne będą piłkarze Sportowej Bydgoszczy, Słabych i SixSportu... W lidze trzeciej wyraźnie zaczyna dominować białobłocka Victoria...
1 LIGA - GOLDEN GOAL:
BEDS.PL - NIEBIESCY 19:7 ( Ł.Stasiak 7, B.świątek 4, B.Zwierzchowski 3, R.Werbski i J.Cieszyński po 2, Ł.Rogatty - S.Krysztofowicz 5, S.Osowski, R.Żeglicz )
OLDBOJE ENGELA - CAMEL PIZA 1:8 ( M.Simon - M.Trepkowski 3, R.Mazur i M.Kwiatkowski po 2, J.Maciejewski )
BOCIANOWO - DEKORAL.PL 12:2 ( A.Piotrowski 4, S.Albrecht 3, A.Pyda 2, M.Łącki, M.Bartnik, M.Sobania - S.Sulżycki, M.Drajer, żk P.Lassotta )
DEICHMANN - KARDIK 11:4 ( A.Dunaj, C.Kiełpiński po 3, D.Dąbrowski i K.Wasiak po 2, M.Tafliński, żk F.Suwik, Ł.Gburek - M.Nawrocki 2, Ł.Żmudziński, M.Biżek )
Tabelka:
1. CAMEL PIZZA 6 18 58:19
2. BEDS.PL 5 15 74:24
3. DEICHMANN 6 15 61:36
4. BOCIANOWO 6 13 47:24
5. OLDBOJE ENGELA 6 8 25:36
6. NIEBIESCY 6 4 29:60
7. DEKORAL.PL 6 3 37:54
8. MAX 5 3 22:53
9. KARDIK 6 3 23:55
10. GALACTICOS 5 1 23:37
2 LIGA - CAMEL PIZZA:
GREEN GRASS - FC ZJEDNOCZENI 20:5 ( J.Konopczyński 9, B.świat 5, M.Kołodziej 3, R.Tadych 2, J.Wiśniewski - K.Banaszak 3, P.Gomulak, P.Dończyk )
RK10 - LOS AMIGOS 8:7 ( D.Libera 3, J.Sikora 2, Ł.Walczak, P.Głowiński, M.Stankiewicz, żk D.Libera, T.ślesinski, M.Sadowski - M.Kastrau i M.Polcyn po 3, D.Krajik, Wł.Franków )
PATO SQUAD - SPORTOWA B-SZCZ 2:7 ( T.Małecki 2 - D.Kaniewski 3, J.Gołębiewski, Ł.Lubomski, P.Niekraszewski, T.Dąbrowski, zk M.Matysiak )
FC NOWA - CIUKUNS TEAM 6:6 ( D.Fijałkowski i M.Bielik po 2, M.Silecki, M.Woźniak - K.Marek 3, R.kaczorek 2, M.Kosiacki )
SIXSPORT - HUSARIA 5:0 w.o.
GOLDEN BOYS - ZAŁOGA G 6:11 ( D.Grzeszczak 3, K.Ufa, P.Gaweł, A.jaguszewski, żk K.Ufa, P.Gaweł - T.Cichy 5, D.Haftkowski 3, G.Biront 2, M.Wełnowski )
UPSOFT - SŁABI 5:0 w.o.
Tabelka:
1. GREEN GRASS 7 21 87:24
2. SIXSPORT 7 18 84:43
3. SPORTOWA B-SZCZ 7 18 65:39
4. SŁABI 6 16 64:29
5. RK10 7 13 42:36
6. UPSOFT 6 12 54:50
7. ZAŁOGA G 7 12 51:66
8. CIUKUNS TEAM 7 10 60:47
9. FC NOWA 7 7 51:54
10. HUSARIA 7 6 27:58
11. PATO SQUAD 7 4 34:59
12. FC ZJEDNOCZENI 7 1 37:82
13. LOS AMIGOS 7 0 40:74
14. GOLDEN BOYS 7 0 37:72
3 LIGA:
FRIGGA BYDGOSZCZ - METALBARK 5:8 ( M.Dropczyński 2, K.Pawlak, Ł.Angowski, D.Komasiński, żk A.Baszyński, A.Nowak - K.Lewandowski 3, M.Kąkolewski, M.Lewandowski, R.Tadrowski, M.Madeja, R.Lewandowski, żk P.Żuralski, K.Lewandowski, R.Lewandowski )
PÓŁNOCNE śRÓDMIEśCIE - PCHAMYTENSYF 19:5 ( T.Mikietyński 7, D.Klimczyk 3, P.Zalewski i M.Jurek po 2, D.Bejtka, D.Tomaszewski, G.Maraszek, M.Wieczór, samobójcza - P.Brzeziński 2, M.Kawala, T.Rossa, P.Jurak, żk M.Kabat )
GANG ALBANII - POBUD 4:5 ( Damian Cieplak 2, P.Kucal, Dawid Cieplak, żk Dawid Cieplak - K.Karolczak i M.Bejma po 2, A.Kardus, żk K.Karolczak, M.Bejma )
VICTORIA BIAŁE BŁOTA - DANONERSI 12:4 ( A.Kotopka i K.Gaik po 4, Ł.Pawlikowski 3, S.Han, żk G.Popławski, R.Tecław - J.Majewski 4 )
DREAM TEAM - SLO BAZYLIKA B-SZCZ 12:2 ( O.Gackowski 4, D.Mordawski i B.Wegner po 3, M.Siwiec, B.Jasiński, żk D.Mordawski, B.Jasiński - Ł.Rybski 2, żk Ł.Rybski )
SLOW MOTION - AFC WARIATY 2:7 ( M.Nowak, Ł.Bałys - A.Kempa 5, J.Kiełbasiński, D.Zasada, żk M.Polaszewski )
THE EXPENDABLES - VICTORIA B-SZCZ 6:7 ( P.Prażuch 3, D.Lewandowski 2, A.Stremlau, żk P.Prażuch - P.Hołtyn i W.Kaczmarski po 2, D.Wambier, M.Gurtowski, S.Dopierała )
VICTORIA BIAŁE BŁOTA - DANONERSI 12:4 ( A.Kotopka i K.Gaik po 4, Ł.Pawlikowski 3, S.Han, zk G.Popławski, R.Teclaw - J.Majewski 4 )
BRAVE TEAM - MERCEDES TEAM 2:6 ( D.Zarębski 2 - J.Grelewicz 3, A.Dylas 2, G.Przybyszewski )
CHŁOPCY z FERAJNY - DB SCHENKER 0:5 w.o.
DESTROYERS - MARTECH 1:10 ( T.Witoń - D.Witwicki 4, S.Uba i M.Uba po 2, P.Bandyszewski, A.Antczak )
Tabelka:
1. VICTORIA BIAŁE BŁOTA 7 21 72:28
2. DB SCHENKER 6 15 85:36
3. MARTECH 6 15 60:13
4. MERCEDES TEAM 6 15 47:18
5. PÓŁNOCNE śRÓDMIESCIE 7 15 71:47
6. PCHAMYTENSYF 7 15 59:56
7. METALBARK 6 12 71:31
8. DREAM TEAM 6 12 70:43
9. THE EXPENDABLES 6 12 48:43
10. VICTORIA B-SZCZ 7 12 44:60
11. BRAVE TEAM 7 9 42:39
12. DANONERSI 7 7 29:46
13. DESTROYERS 6 5 24:47
14. SLO BAZYLIKA 7 4 33:68
15. AFC WARIATY 7 3 36:55
16. SLOW MOTION 7 3 24:55
17. GANG ALBANII 7 3 33:71
18. POBUD 7 3 22:80
19. CHLOPCY z FERAJNY 7 0 26:76
Bank Pekao
EUROKONTO NET
48 1240 1183 1111 0010 3750 9751
( w dopisku: nazwa drużyny )
...DO WSPÓŁPRACY
WYRÓŻNIENIA:
Wyróżnienia 13, 14 i 15 kolejki otrzymują: Rafał Werbski (Philips), Tomasz Szmelter (SDL Poland), Erhard Chruściński (Siła OSG) - upominek od BROWARU OSOWA GÓRA ; Łukasz Walczak (RK 10), Marek Przybytkowski (Achtung), Sebastian Grabarski (Camel Pizza), Mateusz Cygan (Atos) - bon upominkowy od PRO FISHING CENTER ; Łukasz Pieron (Hurtownia Motoryzacyjna Gordon) - voucher upominkowy od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Dawid Tomaszewski (BDG United), Piotr Jaroć (Gotcha), Mariusz Popa (Camel Old/ZaaZuu.pl) - voucher od ŁOWISKA ŚLESIN ; Michał Januszkiewicz (MajBUS) - zaproszenie od KLUBU ANTENA ; Adam Paśnicki (Camel Old/ZaaZuu.pl) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Michał Gornowicz (FGV), Sebastian Murawski (BDG United), Serhii Kondratiev (Immobile) - kupon do CAMEL PIZZA ; Jarosław Grabiński (Szkoła Jazdy Engel), Andrzej Mięsikowski (Martech), Adrian Lewandowski (PW Poli), Michał Burchacki (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - bilety od CENTRUM ZABAW I EDUKACJI ZŁOTY SMOCZEK ; Bartosz Niewiadomy (Słabi&Słabsi), Remigiusz Kuś (Zawisza Oldboys) - voucher od PIZZERII TOSCANIA ; Maciej Pawełczak (1 Brygada Logistyczna), Tomasz Twaróg (PTM Kujawy), Paweł Ruciński (Charaktery) - voucher podarunkowy + bonus od ELWART UBEZPIECZENIA